Výlety lodí

Výlet lodí na ostrov Tabarca

Loď na této trase nabízí podmořský výhled, okno do podmořského světa.

Ostrov Tabarca se nachází ve vzdálenosti asi dvacet kilometrů od města Alicante a okolí mysu Santa Pola. Je 1800 m dlouhý a asi 400 metrů široký a je to největší ostrov, který patří do Comunidad Valenciana a jediný, který je obývaný. Klima na Tabarce je mírné, má roční průměr 17 ° C. Ostrov je slavný díky jeho čistým vodám a plážím. Tabarca je ideální místo pro provozování vodních sportů. Kromě toho, že má celou řadu přímořských restaurací, které nabízejí tradiční pokrmy z mořských plodů (caldero, paellas marineras, mořské plody, atd.), a stojí za to, navštívit muzeum, krásné verandy, reprezentující stavby jako Casa del Gobernador (Místodržitelský palác) v San Pedro a San Pablo kostel, atd.
Přibližná doba plavby: 40 minut.
Kdy: duben až září

 

Výlet lodí podél pobřeží městě Torrevieja

Užijte si nádherný výhled na pobřeží Torrevieja z lodi. Doporučujeme vám se této plavby v odpoledních hodinách, jak můžete svědky nádherný západ slunce v průběhu cestu zpět. Během plavby bude audio-průvodce Vás informovat o všem, co navštívit.

Trasa : Loď vyplouvá z přístavu Torrevieja, pluje kolem plovoucího  muzea  a pak se vydá ven do zátoky a pluje  až k pobřeží, k Playa del Cura, kde se otočí a vrátí se znovu do přístavu. Je to jen krátký výlet, takže nebudete mít mořskou nemoc. Přibližná délka: 30 minut (zpáteční)
Výlet doba: duben až září